کمیسیون ابزارهایی را برای کاهش جنگل زدایی و تخریب جنگل های ناشی از اتحادیه اروپا ارائه می دهد

[ad_1]

بر اساس معاهده سبز اروپا در 17 نوامبر، کمیسیون اتحادیه اروپا سه ابتکار جدید را برای کاهش جنگل زدایی ناشی از اتحادیه اروپا و همچنین قوانین جدید برای تسهیل حمل و نقل زباله در اتحادیه اروپا برای ترویج اقتصاد دایره ای و مقابله با صادرات غیرقانونی تصویب کرد. زباله ها و چالش ها برای سومین بار. کشورها.

کمیسیون همچنین یک استراتژی جدید خاک برای احیای، حفظ و حفاظت کافی از تمام خاک های اروپایی تا سال 2050 ارائه کرد. کمیسیون با پیشنهادات خود در 17 نوامبر، ابزارهایی را برای حرکت به سمت اقتصاد دایره ای، حفاظت از طبیعت و افزایش استانداردهای زیست محیطی در اتحادیه اروپا ارائه می کند. و در جهان

معاون اجرایی کمیسیون اروپا در امور توافق سبز گفت: برای موفقیت در مبارزه جهانی علیه بحران های آب و هوایی و تنوع زیستی، ما باید مسئولیت اقدام در داخل و خارج از کشور را بپذیریم. فرانس تیمرمنز گفت. «مقررات جنگل‌زدایی ما به درخواست‌های شهروندان برای به حداقل رساندن مشارکت اروپا در جنگل‌زدایی و ترویج مصرف پایدار پاسخ می‌دهد. قوانین جدید مدیریت زباله ما اقتصاد چرخشی را تحریک می کند و تضمین می کند که صادرات زباله به محیط زیست یا سلامت انسان در جاهای دیگر آسیب نمی رساند. و استراتژی خاک ما به خاک اجازه می دهد تا سالم شود، به طور پایدار مورد استفاده قرار گیرد و از حمایت قانونی لازم برخوردار شود.

کمیسر اتحادیه اروپا برای محیط زیست، اقیانوس ها و شیلات ویرجینیا سینکویچیوس گفت که اگر انتظار دارد سیاست‌های جاه‌طلبانه‌تر اقلیمی و زیست‌محیطی از شرکا داشته باشد، باید صادرات آلودگی را متوقف کند و خود از جنگل‌زدایی حمایت کند. «قوانین جنگل‌زدایی و حمل و نقل زباله که روی میز گذاشته‌ایم بلندپروازانه‌ترین تلاش‌های قانونی برای رسیدگی به این مسائل در سراسر جهان است. با این پیشنهادات، ما مسئولیت خود را بر عهده می گیریم و گفتگو می کنیم و تاثیر جهانی خود را بر آلودگی و از دست دادن تنوع زیستی کاهش می دهیم. ما همچنین یک استراتژی نوآورانه خاک اتحادیه اروپا را با یک برنامه سیاست قوی پیشنهاد کرده‌ایم که هدف آن ارائه همان سطح حفاظت از آب، محیط زیست دریایی و هوا است.

کمیسیون مقررات جدیدی را برای محدود کردن جنگل‌زدایی و تخریب جنگل‌های ناشی از اتحادیه اروپا پیشنهاد می‌کند. تنها از سال 1990 تا 2020، جهان 420 میلیون هکتار از جنگل ها را از دست داد – مساحتی بزرگتر از اتحادیه اروپا. قوانین جدید پیشنهادی تضمین می‌کند که محصولاتی که شهروندان اتحادیه اروپا می‌خرند، استفاده می‌کنند و در بازار اتحادیه اروپا مصرف می‌کنند، به جنگل‌زدایی جهانی و تخریب جنگل‌ها کمک نمی‌کنند. محرک اصلی این فرآیندها، گسترش کشاورزی مرتبط با کالاهای سویا، گوشت گاو، روغن نخل، چوب، کاکائو و قهوه و برخی از مشتقات آنها است.

کمیسیون خاطرنشان کرد که این مقررات قوانین بررسی اجباری را برای شرکت‌هایی که می‌خواهند این کالاها را در بازار اتحادیه اروپا عرضه کنند وضع می‌کند تا اطمینان حاصل شود که فقط محصولات غیر جنگل‌زدایی و قانونی در بازار اتحادیه اروپا مجاز هستند. کمیسیون از یک سیستم معیار برای ارزیابی کشورها و سطح خطر جنگل زدایی و تخریب جنگل ها به دلیل کالاهای تحت پوشش این مقررات استفاده خواهد کرد.

کمیسیون گفت که گفت‌وگو با سایر کشورهای مصرف‌کننده عمده را افزایش خواهد داد و خود را متعهد به تلاش‌های چندجانبه می‌کند. با ترویج مصرف محصولات غیر جنگل‌زدایی و کاهش تأثیر اتحادیه اروپا بر جنگل‌زدایی جهانی و تخریب جنگل‌ها، انتظار می‌رود قوانین جدید انتشار گازهای گلخانه‌ای و از دست دادن تنوع زیستی را کاهش دهد. در نهایت، مقابله با جنگل‌زدایی و تخریب جنگل‌ها تأثیر مثبتی بر جوامع محلی، از جمله آسیب‌پذیرترین افراد، مانند مردم بومی، که به شدت به اکوسیستم‌های جنگلی متکی هستند، خواهد داشت.

طبق مقررات بازنگری شده حمل و نقل زباله، کمیسیون با پیشنهاد قوانین سخت گیرانه تر در مورد صادرات زباله، سیستم گردش زباله کارآمدتر به عنوان منبع و اقدام قاطع در برابر قاچاق زباله، به جاه طلبی های خود برای اقتصاد دایره ای و آلودگی صفر پاسخ می دهد. صادرات زباله به کشورهای غیر OECD تنها در صورتی محدود و مجاز خواهد بود که کشورهای ثالث بخواهند پسماندهای خاصی را بپذیرند و بتوانند به طور پایدار آنها را مدیریت کنند. حمل زباله به کشورهای OECD نظارت خواهد شد و در صورت ایجاد مشکلات زیست محیطی جدی در کشور مقصد ممکن است متوقف شود. بر اساس این پیشنهاد، تمام شرکت های اتحادیه اروپا که زباله های خود را به خارج از اتحادیه اروپا صادر می کنند، باید اطمینان حاصل کنند که تاسیساتی که زباله های آنها را دریافت می کنند، تحت یک ممیزی مستقل قرار می گیرند که نشان می دهد آنها این زباله ها را به روشی سازگار با محیط زیست مدیریت می کنند.

در اتحادیه اروپا، کمیسیون پیشنهاد می‌کند که روش‌های تعیین‌شده را با تسهیل ورود مجدد زباله‌ها به اقتصاد دایره‌ای بدون کاهش سطح کنترل مورد نیاز، به طور قابل توجهی ساده‌سازی کند. این امر به کاهش وابستگی اتحادیه اروپا به مواد خام اولیه کمک می کند و از نوآوری و کربن زدایی صنعت اتحادیه اروپا برای دستیابی به اهداف اقلیمی اتحادیه اروپا حمایت می کند. قوانین جدید همچنین با ارائه تبادل الکترونیکی اسناد، حمل زباله را در عصر دیجیتال معرفی می کند.

مقررات حمل و نقل زباله، اقدام علیه قاچاق زباله، یکی از جدی ترین اشکال جرایم زیست محیطی را بیشتر تقویت می کند، زیرا حمل و نقل غیرقانونی به طور بالقوه تا 30 درصد از محموله های زباله به ارزش 9.5 میلیارد یورو در سال را تشکیل می دهد. به گفته کمیسیون، بهبود کارایی و اثربخشی رژیم اجرایی شامل ایجاد یک گروه کنترل زباله اتحادیه اروپا، توانمندسازی اداره مبارزه با تقلب اروپا (OLAF) برای حمایت از تحقیقات فراملی توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد قاچاق زباله و ارائه قوانین سخت‌گیرانه‌تر در مورد مجازات‌های اداری است. گفت.

استراتژی جدید خاک

سرانجام، در 19 نوامبر، کمیسیون یک استراتژی جدید خاک اتحادیه اروپا را ارائه کرد که یک نتیجه مهم از پیمان سبز اروپا و استراتژی تنوع زیستی اتحادیه اروپا 2030 برای مقابله با بحران‌های آب و هوایی و تنوع زیستی است. خاک های سالم اساس 95 درصد غذایی است که می خوریم، بیش از 25 درصد از تنوع زیستی جهان را میزبانی می کنند و بزرگترین حوضه کربن زمینی روی این سیاره هستند. کمیسیون گفت، با این حال، 70 درصد خاک های اتحادیه اروپا در شرایط خوبی نیستند و افزود که این استراتژی چارچوبی را با اقدامات مشخص برای حفاظت از خاک، احیا و استفاده پایدار تعیین می کند و مجموعه ای از اقدامات داوطلبانه و الزام آور قانونی را پیشنهاد می کند. هدف از این استراتژی افزایش کربن خاک در زمین های کشاورزی، مبارزه با بیابان زایی، احیای زمین و خاک تخریب شده و تضمین سلامت تمام اکوسیستم های خاک تا سال 2050 است.

کمیسیون گفت که این استراتژی خواستار تضمین همان سطح حفاظت از خاک است که برای آب، محیط زیست دریایی و هوا در اتحادیه اروپا وجود دارد، و افزود که این امر از طریق پیشنهادی تا سال 2023 برای یک قانون جدید سلامت خاک، پس از ارزیابی انجام خواهد شد. تاثیر و مشورت گسترده با ذینفعان و کشورهای عضو. این استراتژی همچنین مشارکت عمومی و منابع مالی لازم را بسیج می کند، دانش مشترک را به اشتراک می گذارد و شیوه های نظارت و مدیریت پایدار خاک را ترویج می کند و از جاه طلبی اتحادیه اروپا برای اقدام جهانی در خاک حمایت می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigara