سشوار های زیبا

بیایید به فیل موجود در اتاق خطاب کنیم ، درست است؟ وقتی صحبت از سشوارهای درجه یک عالی می شود ، همه اکنون به فکر Dyson Supersonic خواهند بود. زیبا ، مدرن و ظریف است. عالی کار می کند خرید سشوار جانسون اصل و همچنین ذرات یونیزه شده منتشر می کند (البته از مواد معدنی آتشفشانی طبیعی نیست). اما همچنین 100 دلار گرانتر است ().

بنابراین آیا این 30٪ اضافی ارزش دارد؟

از نظر فنی ، دایسون قطعاً پیشرفته تر است. دمای هوا هر ثانیه 20 بار اندازه گیری می شود قیمت سشوار جانسون موتور سنگین تا دمای مطلوبی ایجاد شود که با جلوگیری از گرمای شدید به موهای شما آسیب نرساند. موتور آن بسیار قدرتمند است ، چیزی که Dyson بیشتر به آن معروف است ، بنابراین موهای شما خیلی سریع خشک می شود.

مهمترین تفاوت ، چهار تنظیمات حرارتی Dyson است که Bio Ionic ندارد. اگر دوست دارید سطح گرما را کنترل کنید ، این برای شما مهم است.

اما آیا این 4 تنظیم گرما و یک طراحی زیبا ارزش پول اضافی را دارد؟ این برای شماست که تصمیم بگیرید.

Bio Ionic 10x Ultraight Speed ​​Dryer vs PowerLight Pro

Bio Ionic PowerLight Pro Beauty Wise Up
برادر کوچک ، Bio Ionic PowerLight Pro
سشوار دیگری که 10x اغلب با آن مقایسه می شود PowerLight Pro است ، قیمت سشوار جانسون همچنین از Bio Ionic.

PowerLight Pro بیشتر به لطف موتور کم قدرت و مواد معدنی با کیفیت پایین برای یونیزر گزینه ارزان تری است (). ضمانت آن نیز نیمی از مدت زمان است ، هرچند هنوز 5 سال شما خرید سشوار جانسون را پوشش می دهد. اما ، PowerLight Pro با یک سوئیچ حرارتی جداگانه همراه است. یک بار دیگر ، اگر این یک ویژگی مهم برای کنترل شما است ، ممکن است این مدل را به 10 برابر ترجیح دهید.

سوالات متداول خشک کن سرعت سبک Bio Ionic 10x
سوال: ضمانت خشک کن سریع سبک Bio Ionic 10x چیست؟
پاسخ: خشک کن سرعت فوق العاده سبک Bio Ionic 10x با 10 سال ضمانت شگفت انگیز سشوار جانسون موتور سنگین ارائه می شود. این چیزی است که ما دوست داریم تولیدکننده بیشتری ارائه دهد!

سوال: چگونه می توانم با Bio Ionic تماس بگیرم؟
پاسخ: پشتیبانی مشتری 1Bio Ionic را می توانید از طریق تلفن با شماره 888-755-6834 (بدون هزینه) یا از طریق ایمیل با آدرس bioinfo@jdbeauty.com دریافت کنید. همچنین می توانید از طریق وب سایت آنها با آنها تماس بگیرید.

بررسی محصول: خشک کن سرعت فوق العاده سبک Bio Ionic 10x
رتبه بندی ما: 9.7 / 10

خلاصه: اگر شما آماده جدی گرفتن موهای خود هستید ، خشک کن سرعت سشوار جانسون مدل js3344 با توان 7000 وات فوق العاده سبک Bio Ionic 10x همان چیزی است که شما نیاز دارید. این بهترین سشوار موجود امروزه است.

بررسی شده توسط: سامانتا وودورث

آخرین به روزرسانی: 15 فوریه 2019
عکس های Beauty Wise Up ، Amber و Bio Ionic.
اگر تا به حال آرزو کرده اید که قسمت خشکشویی در برنامه روزانه شما کوتاهتر یا آسانتر باشد ، مطمئناً تنها نیستید. شما می توانید به جای اینکه با ابزارهای نرم و ناپایدار مو کنار بیایید ، در فروش سشوار جانسون مراقبت از خود و سلامت موهای خود سرمایه گذاری کنید. بهترین سشوار می تواند موهای شما را متحول کند و به طور جدی روند موهای شما را ارتقا دهد.

شما فقط باید تصمیم بگیرید که کدام سشوار برای شما بهتر قیمت سشوار جانسون مدل js3344 کار می کند.

با صدها مدل موجود در بازار ، می توان به راحتی از همه نوع ، ویژگی ها و تنظیمات غافل شد. خواه به گزینه ای برای موهای ریز ، موهای آسیب دیده ، فر یا طبیعی ، مسافرتی یا سالن مانند احتیاج دارید – در جای مناسب هستید.

ما سشوارهای برتر سال را شانه زده ایم و مدل هایی را پیدا کرده ایم که به قول هایشان عمل می کنند. در اینجا بهترین ضربه خشک کن های مویی را که می توانید بخرید ، به همراه راهنمای مفیدی درباره بهترین مشخصات و مشخصات امسال آورده اید.

19 بهترین سشوار سال 2020
گاهی اوقات ، سادگی واقعاً بهترین است. این خشک کن BaBylissPRO با داشتن قدرت ، احساس سبک و فناوری یونی برای خشک شدن سریع یک تناسب ضروری برای خشک کن در خانه همه است.

به دنبال موخوره کمتر هستید؟ این خشک کن توزیع گرمای ملایم و یکنواختی سشوار جانسون مدل js3344 را به شما ارائه می دهد تا با سهولت مدل موی مورد نظر خود را به شما ارائه دهد.

فقط به سشوار احتیاج دارید که بخاطر موتور سنگین باعث درد دست شما نشود؟ BaBylissPRO احساس ارگونومیک در دست شماست.

سشوار BaBylissPRO نانو تیتانیوم برای اکثر قریب به اتفاق انواع موها از جمله موهای سشوار جانسون بسیار خشن و ضخیم تا ایجاد پارچه های بسیار خوب بهترین عملکرد را خواهد داشت! در هر صورت ، شما در نهایت با موهایی سالم و براق مواجه خواهید شد … که صادقانه بگویم ، تمام شنیدن ماست.
آیا جدیدترین و با پشتوانه علمی ترین ابزارها را می خواهید سشوار جانسون اصل تماس بگیرید؟

این است

5 سال – 103 مهندس – 600 نمونه اولیه. نتیجه؟ این سشوار آرام ، سبک و کارآمد که از موهای شما محافظت می کند … در هر مرحله از راه. نمونه مورد: برای جلوگیری از آسیب شدید گرما ، دمای هوای این خشک کن مافوق صوت در هر ثانیه چهل بار اندازه گیری می شود!

به عبارت دیگر ، هنگامی که از خشک کن Dyson Supersonic استفاده می کنید ، موهای شما نرم و براق می شود – و هیچگونه شکستگی گرما را تجربه نخواهید کرد. یا خستگی صدا: این خشک کن سشوار جانسون 7000 کاملاً قابل شنیدن نیست.

تجربه سریع خشک شدن و سبک سازی شما سبک و متعادل خواهد بود. موتور در دسته است ، متمرکز کننده سبک و پخش کننده براق و کاربرد آن آسان است و همه چیز به صورت مغناطیسی به هم می چسبد.

با استفاده از سشوار Supersonic ، تیم Dyson به دنبال ایجاد یک نوع کاملاً جدید از سشوار جانسون مدل 3344 خشک کن و ابزاری نوآورانه – و به نظر می رسد که آنها از آن استفاده کرده اند.

بهترین برای: Tech en