سشوار مسافرتی پرومکس

کلید موهای زرق و برق دار در سطح سالن هر روز یک سشوار مسافرتی عالی برای دمیدن آسان در خانه است. خوش شانس شما ، ما بهترین ضربه خشک کن ها را داریم که با بهترین انتخاب از آزمایشگاه زیبایی م Instituteسسه Good Housekeeping ، ستاره های مهر و موم خوب ، پرفروش ترین ها و ویرایشگران مورد آزمایش قرار گرفته است.

آزمایشگاه GH Beauty سشوارها را با اندازه گیری سرعت خشک کردن روی نمونه های استاندارد شده موی انسان ، نیروی جریان هوا ، وزن ، دمای هوا و سطح و طول بندناف در نقاط مختلف آزمایشگاه ارزیابی می کند. ما همچنین میزان انتشار صدا و سهولت استفاده از سشوارها را از جمله راحتی در نگهداری ، راحتی نصب و از بین بردن اتصالات ، محل و سهولت کنترل و دکمه ها ، و تحریک یا آسیب به پوست سر ، پوست یا مو ، ارزیابی می کنیم. در جدیدترین آزمایش سشوار آزمایشگاه ، دانشمندان 2،196 نقطه داده را برای برآورد مدل های برنده ثبت کردند.

چه چیزی قیمت سشوار مسافرتی مکس ایجاد می کند؟

تنظیمات قابل تنظیم گرما و سرعت ، از جمله دکمه شات سرد که می تواند به بسته شدن کوتیکول مو و قفل شدن حالت شما کمک کند ، پس از اتمام خشک شدن مانع از وز شدن مو می شود.
پیوست ها واقعاً در بافت های مختلف تفاوتی ایجاد می کنند ، زیرا بر جریان هوای سشوارها تأثیر می گذارند.
✔️ دیفیوزرها برای افرادی که موهای فرفری دارند بسیار مناسب است زیرا هنگام پخش جریان هوا از سشوار برای جلوگیری از وز شدن هوا ، هوا را به انتهای مو می رسانند که می تواند به تعریف فرها و حتی افزایش حجم کمک کند.
✔️ کنسانتره ها جریان هوای سشوار را باریک می کنند تا هوا را مستقیماً روی مو ببندند تا سبک های صاف و براق داشته باشد. Sabina Wizemann ، شیمی دان ارشد آزمایشگاه زیبایی می گوید: آنها برای اهداف مختلف در اندازه های مختلفی تولید می شوند: نازل های متمرکز گسترده و گسترده برای سطوح بزرگتر طراحی شده اند و “برای موهای ضخیم و بلند مفید هستند زیرا به خشک شدن سریع آن کمک می کنند.” نازل های کنسانتره کوتاه و باریک موهای فر و مویی را برای دمیدن براق فراهم می کند ، زیرا جریان های قدرتمند آنها برای از بین بردن موخوره بسیار مناسب است.
چه بخواهید برای استفاده روزمره در خانه ، چه بهترین سشوار مسافرتی ، یک برس سشوار با کاربرد آسان یا هر چند روز یکبار برای خاموش کردن سطح مناسب ، از انتخاب های برتر ما ناامید نخواهید شد. در اینجا بهترین سشوارهایی که می توانید بخرید:
شما می توانید سالها از زندگی خود را با سشوار زیر ماشین بخورید و خوب باشید ، اما چرا به چیزی کمتر از بهترین سشوارهای بازار بسنده می کنید؟ شما مستحق دمیدن بدون وز ، پروازهای هوایی ، آسیب بیش از حد گرما و زمان خشک شدن طولانی هستید – و لیاقت آن را دارید که در آسایش خانه خود آن ظاهر بی عیب و نقص را بدست آورید.

این کار با داشتن ابزار مناسب برای اجرای آن شروع می شود. اما چه روزانه بهترین مارک سشوار مسافرتی چیست؟ یا هفته ای یک بار سشوار بکشید ، یا بدنبال چیزی برای خشک کردن سریع موهای فرفری خود هستید ، خیلی استرس نداشته باشید. آدیر آبرگل آرایشگر (و مدیر خلاق Virtue) یک نکته ساده برای نوع خشک کن مورد نیاز موهای شما دارد. وی قبلاً به Allure گفت: “هنگام خشک کردن موهای فر ، از خشک کن یونی استفاده کنید.” “اگر موهای ظریفی دارید که نیاز به حجم بیشتری دارند ، از سشوار سنتی استفاده کنید ، نه یونی.” چند مورد از علاقه مندی های ما در همه زمان ها ، مانند Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000 ، گرمای یونی و غیر یونی دارند که می توانید به سرعت بین آنها جابجا شوید.

نیکی فرارا ، رنگ شناس و صاحب رنگ موی نیکی فرارا در شهر نیویورک ، تأکید بیشتری بر روی محصولات (به عنوان مثال کرم یا اسپری دمنده) که شما با سشوار استفاده می کنید ، دارد. وی یک گزینه سبک مانند اسپری تنظیم کننده نگهدارنده ساختاری R + Co برای موهای ریز یا یک محصول غنی تر مانند روغن چسبناک Fatboy’s Hair Tacky برای موهایی با بافت نرم تا ضخیم تر را توصیه می کند. مدیسون ری گرت ، متخصص رنگ آمیزی در سالن بهترین مدل سشوار مسافرتی در شهر نیویورک ، که قبلاً به Allure گفته بود ، می گوید: “گرمای مستقیم مو بدون محافظ گرما باعث کمرنگ شدن رنگ و برنز شدن آن می شود.”

علاوه بر این که به عنوان یک مانع محافظتی محافظت می کند و از یکپارچگی موهای شما محافظت می کند ، نازل کنسانتره کلید اصلی دستیابی به نتایج در سطح سالن است. آبرگل قبلا توضیح داد: “این هوا هوا را متمرکز می کند و به هدایت جریان هوا دقیقاً در مکانی که می خواهید کمک کند.” “این یکی لایو جامه از مهمترین لوازم جانبی هنگام سشوار کشیدن موهای خود است ، به ویژه هنگامی که سعی می کنید در مناطقی که برای دسترسی به آنها سخت است وارد شوید.” کیکی هایتکوتر ، آرایشگر ، همچنین اضافه کرد: “این جریان متمرکز هوا باعث می شود” کوتیکول مو صاف شود به طوری که براق تر و کم وزتر شود “.

نکته دیگر برای جلوگیری از موخوره: حالت دادن به مو قیمت سشوار مسافرتی را هنوز که هنوز خیس است شروع نکنید. او به آلوور می گوید: “من معمولاً قبل از شروع سشوار کشیدن با برس گرد موها را با دست خشک می کنم.” آرایشگران به طور معمول استفاده از برس موی گراز را برای نرمترین نتیجه توصیه می کنند.

برای شروع ، بهترین سشوارها را برای انواع موها جمع آوری کرده ایم – همانطور که توسط آرایشگران حرفه ای و ویراستاران Allure توصیه می شود – که به شما در دستیابی به اهداف مو کمک می کند. به ما اعتماد کنید: کیفیت در مورد سرعت ، دوام و انفجار بمب تفاوت زیادی ایجاد می کند.