کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کمپین کسب و کار تجاری کسب و کار مهمان PESTLIFESTYLEOPINIONOUR جهان ما

هدیه کریسمس سازگار با محیط زیست

به اشتراک بگذارید

MOONCUP LTD

این دوره از جشن را با این 8 هدیه کریسمس سازگار با محیط زیست ، محلی و اخلاقی بخرید

این سال به بسیاری از ما این فرصت را داده است که یک گام به عقب برگردیم ، شیوه زندگی روزمره خود را دوباره تنظیم کنیم و دوباره فکر کنیم. با این حساب ، بیایید امسال لیست هدایای جشن خود را دوباره تنظیم کنیم. از این گذشته ، پایداری فقط برای زندگی نیست … برای کریسمس هم هست!

 

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم اگر سال 2020 چیزی برجسته کرده باشد ، اهمیت جامعه است. مرزهای دنیای فردی ما کمی باریک تر شده است. این یک سال سخت برای مشاغل کوچک در سراسر کشور بوده و برای خیلی ها مشخص شده است که حمایت از محلی راه پیشرفت است.

 

به همین دلیل است که ما امسال با برخی از مارک های دیگر انگلیس همکاری کرده ایم و هدایایی بهتر برای شما ، برای دنیای ما و آینده ما تهیه می کنند. تمام ایده های موجود در این لیست ، مانند Mooncup ، در انگلستان ساخته شده اند.

 

هدایای کریسمس سازگار با محیط زیست ساخت کشور انگلستان

اگر به دنبال ایده های هدیه سبز کریسمس هستید ، دیگر نگاه نکنید! اطمینان حاصل کنید که هنگامی که آن مقدار TLC را برای عزیزان خود می خواهید ، به کسب و کارهای کوچک و اخلاقی نیز کمک می کنید تا طوفان را تحمل کنند. هدایایی را انتخاب کنید که احساس خوبی در شما ایجاد کند ، اما این موارد نیز خوب است!

 

1. کیت کاملا طبیعی خواب Bramble & Blossom

کیت کاملاً خوب خواب Bramble & Blossom

با تمام آزمایش ها و مصیبت هایی که این سال دیوانه وار به همراه آورده است ، خواب اغلب آسان نیست. کارن اندرسون ، بنیانگذار Bramble & Blossom ، دستور العمل کاملی برای استراحت شبانه ارائه داده است. کیت خوب خواب Bramble & Blossom شامل غبار خواب ، نمک های حمام و مومیایی کننده نبض است که همه در یک کیسه پنبه ای تجارت منصفانه قرار می گیرند و آن را به عنوان یک هدیه ایده آل کریسمس به سازگار با محیط زیست تبدیل می کنند.

 

Bramble & Blossom از عشق مادام العمر کارن به لوسیون ها و معجون ها به یک تجارت زیبا و لوازم خانگی موفق با ارائه محصولات با اخلاق اخلاقی ، ساخته شده با بالاترین کیفیت مواد طبیعی در اطراف ، همه با دقت بسته بندی شده و برای شما ، در انگلیس ساخته شده است.

 

2. جعبه انتخاب ترافل شکلاتی وگان Booja Booja

2. جعبه انتخاب ترافل شکلاتی وگان Booja Booja

شکلات های برنده چند جایزه ، Booja Booja ، از طرفداران الهام بخش این است که خسته کننده ها را از “آزاد کردن” و ایجاد وجدان با وجدان خارج می کنند.

 

Booja Booja با ساختن نکات خوب خود در اینجا در انگلستان ، تعداد انگشت شماری از مواد ساده و ارگانیک ، که همه گیاهخوار ، فاقد لبنیات ، گلوتن و سویا هستند را گرد هم آورده تا بهشتی شکلاتی برای لذت بردن از همه ایجاد کند! یک هدیه کریسمس کاملا دوستدار محیط زیست برای گیاهخواران و افراد غذا.

 

3. شرکت بزرگ فرنی بریتانیا بدون تولیدکننده ، فرنی فوری وگان

شرکت بزرگ فرنی بریتانیا بدون فرسایش ، فرنی فوری وگان

هیچ چیز مانند یک کاسه گرم فرنی نیست که بتواند روز را شروع کند. و شرکت Great انگلیس فرنی به این صبحانه (یا حتی اگر ناهار را در مورد دفتر Mooncup بخواهید) قهرمانان را به یک لوکس اضافه کنید.

 

مخلوط های فرنی شرکت Great انگلیس فرنی با هدایت ماموریت ایجاد صبحانه های سالم که احساس خوبی در شما ایجاد می کند ، به طور طبیعی کاسه های فیبر شیرین و بدون لبنیات و فاقد گلوتن هستند. ترکیب عالی 100٪ جو دوسر پرورش یافته انگلیس و 100٪ مواد طبیعی جو دوسر فوری را ایجاد می کند که بلافاصله طعم خوبی دارد.

 

4.Tabitha Eve 100. قابل تخریب ، پوسته حمام پنبه ای آلی

Tabitha Eve 100٪ قابل تخریب زیست محیطی ، پوکه وان پنبه ای آلی

این اختراع کاملاً شگفت انگیز و ضروری یک حمام واقعی است. این کیسه حمام که از پنبه GOTS (Global Organic Textile Standard) ساخته شده است ، یک راه حل آسان دیگر برای کوبیدن پلاستیک حمام روی سر شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، هنگامی که حمام حمام به یک ماده تمیز نیاز دارد ، می توان آن را روی یک شستشوی خنک قرار داد ، آویزان کرد تا خشک شود و بارها و بارها از آن استفاده شود. این یک هدیه مناسب برای هر کسی است که به دنبال کاهش پلاستیک در زندگی خود است.

 

محصولات Tabitha Eve در استودیوی دوست داشتنی خود در South Wales دوخته می شوند. بنیانگذار Tabitha Eve ، دبی ، پس از مسافرت و غواصی در بورنئو ، جنگ شخصی خود را با مواد زائد و پلاستیک آغاز کرد و شروع به ایجاد گزینه های بدون پلاستیک برای وسایل ضروری خانه خود کرد. با افزایش تقاضا از سوی دیگران که مایل به پیروی از آن بودند ، تابیتا حوا متولد شد.

 

با بزرگ شدن نام تجاری ، مأموریت Tabitha Eve ثابت مانده است – ارائه گزینه های مناسب برای زمین برای وسایل روزمره یکبار مصرف. هدف نهایی آنها تبدیل مجدد به هنجار جدید است. و اینجا در Mooncup ، قطعاً می توانیم با آن سوار شویم!

 

5. توسط Sarah London vegan ، روغن ارگانیک صورت

توسط Sarah London vegan ، روغن صورت ارگانیک

تغییر فصل و اقامت می تواند آسیب به پوست شما وارد کند. مارک مراقبت از پوست ، گیاهی و برنده چند جایزه ، توسط Sarah London ، فقط راه حل ایجاد کرده است: فقط چند قطره از روغن ارگانیک صورت آنها صبح و شب ، عملکرد مانع پوست و توانایی آن را در حفظ رطوبت تقویت می کند.

 

روغن ارگانیک صورت چند برنده جایزه و فرقه یک روغن صورت وگان برای انواع پوست است ، و لیست کامل مواد تشکیل دهنده در برچسب جلویی آن است. توسط سارا لندن

تغییر فصل و اقامت می تواند آسیب به پوست شما وارد کند. مارک مراقبت از پوست ، گیاهی و برنده چند جایزه ، توسط Sarah London ، فقط راه حل ایجاد کرده است: فقط چند قطره از روغن ارگانیک صورت آنها صبح و شب ، عملکرد مانع پوست و توانایی آن را در حفظ رطوبت تقویت می کند.

 

روغن ارگانیک صورت چند برنده جایزه و فرقه یک روغن صورت وگان برای انواع پوست است ، و لیست کامل مواد تشکیل دهنده در برچسب جلویی آن است. توسط سارا لندن تنها مجموعه مراقبت از پوست در انگلستان است که دارای شفافیت کامل برچسب جلویی است – ارائه لیست کاملی از مواد موجود در برچسب جلویی در بین تمام محصولات آنها ، و نمایش هر یک از 100٪ روغن های گیاهی ، طبیعی و ارگانیک استفاده شده. تمام مراقبت از پوست سارا لندن در انگلستان با دست مخلوط شده است.

 

6. دریچه تعویض نوت بوک ساخته شده از 100٪ مواد بازیافتی و پایدار

دریچه تعویض نوت بوک ساخته شده از 100٪ مواد بازیافتی و پایدار

عاقل باشید و برای یک سال مثبت 2021 ، برای خود و کودکان در سراسر جهان برنامه ریزی کنید! 10٪ از فروش VENT برای تعویض مداد و لوازم التحریر به حمایت از آموزش کودکان در سطح جهان اختصاص دارد.

 

VENT برای تغییر یک شرکت ارائه دهنده مستقر در بریستول است. این کار توسط کارآفرین محیط زیست ایوان لوئیس راه اندازی شد تا درآمد حاصل از فروش سهام اضافی مدادهای بازیافتی را که برای ساخت پروژه های آموزشی موجود در سراسر جهان تهیه می کرد ، اهدا کند.

 

درآمد حاصل از هر محصول VENT فروخته شده به پروژه های آموزش جهانی منجر می شود تا كودكان دوباره به مدرسه بروند. یادداشت ها و کتابهای طراحی از نظر اخلاقی از 100٪ مواد بازیافتی و پایدار ساخته شده اند (از جمله 30٪ تفاله مرکبات!).

 

7. ماسک صورت قابل استفاده و خیرخواهانه ایزابل مان

ماسک صورت خیریه قابل استفاده مجدد ، ایزابل مان

آیا اگر برای کریسمس به کسی ماسک صورت هدیه نمی دهید ، حتی سال 2020 خواهد بود؟

 

با تولید مقدار غیر قابل درک زباله ای که امسال با دور ریختن PPE ایجاد شده است ، می دانیم ماسک های قابل شستشو و قابل استفاده مجدد راهی برای استفاده هستند.

 

Isabel Manns با برچسب مد مد و دایره ای شکل ماسک های قابل استفاده مجدد را ایجاد می کند. آنها با الگوهای الهام گرفته از حومه انگلیس چاپ می شوند و 100٪ سود ماسک به کارهای حیاتی موسسه خیریه سرطان مگی اهدا می شود.

 

8. هدیه ای که ادامه می دهد: جام قاعدگی Mooncup®

هدیه کریسمس Mooncup

هدیه دادن یک محصول قاعدگی به یکی از عزیزان ممکن است اولین تماس شما نباشد ، اما اگر خودتان یک کاربر واقعی Mooncup باشید ، می دانید که این یک هدیه است که فقط ادامه می دهد. Mooncup سالها و سالها دوام خواهد داشت و نه تنها برای سلامتی بلکه برای سلامتی کره زمین نیز بهتر است.

 

ممکن است شما شروع به گسترش عشق Mooncup به چند دوست و اعضای خانواده در حال حاضر کرده باشید. اگر کسی را می شناسید که آماده انجام سوئیچ است ، چرا به او یک ماه قمر هدیه نمی دهید و برای او یک دوره جشن شاد آرزو می کنید!

 

این کریسمس یک لیوان قاعدگی Mooncup را به یکی از عزیزان خود بخرید یا در اینجا درباره Mooncup اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

در این کریسمس ما از موسسه خیریه سلامت روان جوانان YoungMinds حمایت می کنیم

در آستانه کریسمس ، 15 درصد از فروش مستقیم وب سایت Mooncup به موسسه خیریه سلامت روان جوانان YoungMinds اهدا می شود. مأموریت آنها این است که اطمینان حاصل کنند که همه جوانان در اسرع وقت کمک لازم را دریافت می کنند. درباره دلیل حمایت ما از YoungMinds در کریسمس در اینجا بیشتر بدانید. همچنین می توانید از طریق این لینک مستقیماً به خیریه کمک مالی کنید ، بدون اینکه چیزی خریداری کنید.

 

-برای مراقبت از خود و هدایای محلی کریسمس را بخرید

چه کسی نتوانست با کمی معالجه امسال کار کند؟ برای دستیابی به مانعی پر از موضوعات ذکر شده در بالا ، به اینستاگرام ما مراجعه کنید. محصولات مراقبت از خود و فروشگاه محلی ما اکنون زنده است!

 

با ما تماس بگیرید

اگر در مورد Mooncup سالی دارید ، لطفا در صورت تمایل با تیم ما در اینجا تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر در وبلاگ Mooncup:

10 تعویض سرویس بهداشتی برای کاهش ضایعات پلاستیکی

Mooncup سازگار با محیط زیست است؟

چگونه بهترین جام قاعدگی را برای خود انتخاب کنیم

کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

کاپ قاعدگی چیست—ok uni 

 

فنجان قاعدگی–ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی—ok uni 

 

كاپ قاعدگي—–ok uni 

 

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان—ok uni

 

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

خرید کاپ قاعدگی—ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها—-

 

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ پریودی

 

فنجان قاعدگی چیست

 

کاپ پریودی چیست

 

کاپ قاعدگی چیه

 

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده کاپ قاعدگی

 

روش استفاده از کاپ قاعدگی

 

لونت کاپ چیست

 

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

 

استفاده از کاپ قاعدگی

 

قیمت فنجان قاعدگی

 

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

 

سایز کاپ قاعدگی

 

كاپ قاعدگي چيست

 

عوارض کاپ قاعدگی

 

کاپ بهداشتی

 

کاپ پریود

 

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

 

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

 

کاپ های قاعدگی

 

کاپهای قاعدگی

 

روش استفاده کاپ قاعدگی

 

معایب کاپ قاعدگی

 

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

 

مراکز فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی خرید

 

فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

 

کاپ قاعده گی

 

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

 

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

 

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

 

انواع کاپ قاعدگی

 

فنجان پریود

 

خريد كاپ قاعدگي

 

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

 

كاپ قاعدگي خريد

 

کاپ قاعدگی یا تامپون

 

قيمت كاپ قاعدگي

 

خرید فنجان قاعدگی

 

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی برای دختران

 

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده از كاپ قاعدگي

 

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

 

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarımobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisaviator sinyal hilesihtml nullednulled themes