شرایط گواهینامه رانندگی در سال ۱۴۰۰ و انواع آن

نباشد و به علاوه دارندگان گواهینامه پایه دوم اتومبیل فاقد یک چشم باید نقص میدان دید خود را با نصب آینه مخصوص در اتومبیل جبران نمایند.

یادگیری ایین نامه به این ترتیب لازم نیست شرایط را تخیل کنید بلکه فرصت خواهید داشت تا شرایط را تجربه کنید و در عین حال برای آزمون کتبی آمادگی لازم را بدست آورید. بدون تردید شرط لازم برای رانندگی با انواع وسایل نقلیه موتوری، اخذ گواهینامه رانندگی است که در سراسر دنیا این قانون اجرا میشود. اگر این روند را بارها و با سؤالات امتحان آیین نامه موتورسیکلت تکرار کنید، به خوبی می توانید برای آزمون اصلی آیین نامه موتور سیکلت آماده شوید و در همان مرحله اول حد نصاب لازم را برای قبولی در این آزمون کسب کنید. در هر صورت اگر دادگاه چنین حکمی را صادر کند ولی شخص محکوم بدون توجه به این حکم اقدام به رانندگی نماید، مشمول این ماده و مجازات­هایی که در بند اول مورد اشاره قرار گرفت، خواهد بود. یعنی ممکن است کتاب آیین نامه را کامل بخوانید ولی مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه را نخوانید و در آزمون آیین نامه قبول نشوید .

حدود یک ماهی بود که در آن شرکت فعالیت میکردم . آن آقا توجه منم جلب کرده بود و منم کنجکاو شده بودم که آیا اوشون میخواد چیزی به من بگوید یا اینکه صرفا نگاه میکند و کارخاصی با من ندارد.

زمانی که کلاسهای عملی شروع میشود سعی کنید تمامی مطالبی که خواندهاید را به یاد بیاورید. سؤالات آیین نامه اصلی برای ماشین و موتور تمامی مواردی را شامل می شود که به قوانین راهنمایی و رانندگی و بخش فنی است.

البته همانطور که میدانید بخش سوالات فنی در آزمون مقدماتی وجود ندارد. این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست. احتمالا عملکرد شما در آزمون اول چندان هم خوب نیست.

همچنین ببینید: نمونه سوالات ایین نامه اصلی و آزمون آیین نامه اصلی

 

من در امتحان آیین نامه مقدماتی در همون بار اول قبول شدم ولی علیرضا در بار در آزمون آیین نامه مقدماتی مردود شد و در بار دوم قبول شد . امتحان شهری رانندگی نکاتی را در خود جای داده است که باید پیش از آموزش و آزمون این نکات را در نظر داشته باشید. آزمون عملی شهر به این ترتیب است که شما روزی که قبول شدید از امتحان آیین نامه میتونید پرونده رو به نوبت بزارید برای امتحان عملی شهر البته به شرطی که دفاتر بسته نشده باشد و در غیر این صورت میتونید از آموزشگاه سوال کنید چه روز دیگری امتحان هست و اونروز مراجعه و در آزمون شرکت کنید اگر قبول شدید پرونده رو تحویل آموزشگاه دهید و هزینه پستی آنرا پرداخت و با آموزشگاه خداحافظی کنید و گواهینامه به آدرس شما ارسال خواهد شد و اگر قبول نشدید افسر دو ساعت آموزش عملی برای شما مینویسد که باید بعد از یک هفته در آزمون شرکت کنید و زودتر از یک هفته نمیتوانید شرکت کنید ضمنا اون دو ساعت آموزش عملی رو با مربی خودتون یا مربی دیگری هماهنگ میکنید و بعد از واریز فیشهای مربوطه میتونید در امتحان شرکت کنید و با هر بار رد شدن باز دو ساعت آموزش عملی دارید و اگر از ۵ دفعه مردودی شما تجاوز کرد آموزش عملی اختیاری میشود.

خرداد دانلود جدیدترین سوالات آیین نامه برای دانلود سایت همیار دانشجو مراجعه کنید اگر میخواهید آزمون آیین نامه همان اولین دوره قبول بشید حتما این سوالات آیین نامه اصلی سال . نمونه سوالات آیین نامه اصلی را به رایگان و با خیال راحت دانلود کنید و از کیفیت بالای آن لذت ببرید. مرجع مجموعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ، آزمون های معتبری می باشد که در همین سال یعنی سال 1397 برگزار شده اند که صد البته به عنوان مرجعی دقیق و معتبر به حساب می آیند که می توانند توانایی های شما را در آزمون آیین نامه رانندگی ارتقاء ببخشند .

برای تمرین بیشتر یک سوال دیگر از نمونه سوالات آیین نامه حق تقدم را باهم حل می کنیم . 9. چرا باید قبل از اقدام به سبقت از یک کامیون طویل فاصله را با آن کاملا حفظ کنیم ؟ این آزمون مانند پیشگویی عمل میکند که آینده را پیش روی شما میگذارد و با دیدن آن میتوانید برنامه ریزی درست کنید و شرایط را به نفع خود تغییر دهید. برای این که بهترین کارایی را از سؤالات آزمون آیین نامه موتورسیکلت ببرید، باید پس از دانلود سؤالات خود را به بهترین نحو در شرایط آزمون قرار دهید.

منبع

https://www.driveing.ir