معرفی سایت سئو هکر

وب سایت بهینه سازی سایت SEO هکر فعالیت خود را از سال 2021 میلادی یا 1400 خورشیدی شروع کرده می باشد و در حوزه بهینه سازی سایت عملکرد بر این داشته تا به شکل رایگان محتواهای ارزشمندی را تولید و ارائه نماید.

در وب وب سایت SEO هکر شما میتوانید کلیه نکته ها مبتدی و تازه کار تا فن ای و حتی فوق فن ای بهینه سازی سایت SEO را به شکل تماماً بدون‌پول بیاموزید.

سلام ، من ناصر رسولی هستم که اولین وب تارنما فن ای خویش را در سال 2009 منش اندازی کردم و در همان سال تحقیقات بهینه سازی سایت برای گوگل را آغاز کردم.

به جهت سال اول تحقیقات سئو را شروع کردم و به جهت سال دوم عملکرد کردم بهینه سازی سایت را به مهربانی درک کنم.

سرنوشت ، در سال دوم کار من ، توانستم هر یک از عبارات کلیدی خود را به جايگاه های برتر وب سایت گوگل برسانم.

در سال سوم فعالیتم توانستم بیش از 100 نمونه بهینه سازی سایت را به جهت فعالیت خودم ثبت کنم و از سال چهارم به بعد به سایت هایی به جهت بهینه سازی سایت برای گوگل گویش خارجی رفتم ، جایی که تا به امروز بیش از 700 مثال برای فعالیت به لهجه خارجی به جهت خودم تصویب کرده ام.

بیش از 300 نمونه فعالیت در نتورک فارسی بیش از 700 نمونه عمل در یک کانال غیر پارسی اجرا شده میباشد تاکنون بیش از 1300 مشاوره برنده بهینه سازی سایت برای google رویکرد اندازی کار کشته ترین pbn موجود در کشور ایران حیاتی قابلیت به کارگیری عمومی راه و روش اندازی سیستم واژه یاب google برای اولی توشه در جمهوری اسلامی ایران (برای یافتن همه کلمه ها مهم در حوزه‌ کاری خودتان) رویکرد اندازی سیستم اسپینر قوی اساسی بهره گیری از هوش تصنعی (تبدیل اتوماتیک مقالات اسکن به مقالات یونیک)