خرید مهره مار

خرید مهره مار اورجینال را میتوانید از شیوه همین صفحه انجام دهید. ما در این وبسایت مهره مار اصل را به جهت شما تعریف می‌کنیم و در شکل تمایل به خرید مهره مار میتوانید بر بر روی دکمه توصیه کلیک نمایید.

مهره مار دارای که از ما میخرید چه خاصیت هایی دارد؟ یجاد عشق و علاقه و عشق و بهبود روابط عاطفی بین دوستان و دیگران. رونق به دست آوردن و عمل همینطور بهتر شدن رزق و روزی. یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز سنگ مهره ها ، خواص کارگشایی آن است.

توانگر شدن و خوش اقبال بودن در کل لحظه های زندگی. دارنده سنگ جادویی مار دلربا و دیدنی خواهد بود و وقار درونی بی نظیری خواهد داشت. اقتدار جسمی و روحی بالا و محبت و عشق زیاد در بین بقیه خلایق. شانس گشایی در مواقعی که اشخاص احساس بسته شدن اقبال خود کردند.

(خواص مهره مار برای ازدواج) خوش اقبال بودن در بیشتر مواقع زندگی. داشتن اعتماد به نفس بالا. به بدور بودن از چشم نظر بد. مزایای ملازم داشتن مهره مار (مزایای مهره ی مار) به همراه داشتن مهره مار مزایای دوچندان متعددی داراست که در پایین به مواقعی اهمیت از آن اشاره می کنیم.

 

مزایای خرید مهره ی مار به این شرح میباشد :

اساسی یار داشتن مهره های حساس مار می توانید با بقیه افراد ارتباط خوبی برقرار کرده و یک جایگاه ایده آل را در دربین اطرافایان خویش به دست آورید. ایجاد اعتماد به نفس عمده و ارتقا مقدار انگیزه شما در انجام کارهای گوناگون. توشه مغناطیسی موجود در سنگ مهره ها حساس کمتر استرس، سبب ساز تولید متانت روحی و روانی عمده می گردد. کسانی که متانت نداشته باشند و یا در معرض استرس و اضطراب قرار داشته باشند،

در ملاقات کلیدی شما این متانت درونی را احساس کرده و از بودن در کنار شما لذت می برند. مورد اعتنا قرار گرفتن در جمع و ارتقا میزان جذابیت فردی، از دیگر مزایای مخصوص به فرد مهره  مار با می باشد.

بهبود حالت مالی و همینطور افزایش بخت هم اهمیت به همپا داشتن مهره های جادویی قابلیت پذیر می باشد.

در پیشگیری از بیماری ها نیز مضاعف تأثیر گذار است. و اهمیت یار داشتن آن می توانید درد را به مقدار متعددی کمتر دهید.

مهره مار چگونه به دست می‌آید؟

مهره مار به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه‌ای و از جان گذشته‌ای که روز‌ها و شب‌ها را در کوه‌ها و دشت‌ها سپری می‌کنند به دست می‌آید. همین مارگیران در مواقع مطلوب و پس از جفت گیری مار پیروز به بدست آوردن مهره مار می‌شوند.

مار‌ها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه‌ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می‌سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می‌گویند.

این قطعه استخوانی از نیروی زیاد قدرتمند مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارای آن اصلی محبوبیت و مقبولیت دوچندان می‌گردد.

قطعات دیگر نیز در زمان‌های مناسب دیگر و پس از کشتن مار‌ها به دست می‌آید.

بطور کلی خاصیت اساسی نیروی فوق العاده مار در مهره مار نهفته می باشد و به این ادله گاهی فقط دو عدد مهره مار به انضمام نیش مار به فروش می‌رسد.

دو عدد دندان مار هم خواص بسیار نیرومندی در تولید شانس و طالع نیکو داشته و دارنده آنان از بخت و اقبال زیاد مهربانی برخوردار می‌شود. آزمایش اصالت مهره‌های مار چگونه بدانیم مهره مار اصل میباشد یا این که خیر؟

برای همین که شما از قابلیت‌های جادویی این مهره‌ها مطلع شوید می بایست بدانید که آزمایش اصالت مهره‌های مار به صورت ذیل انجام می‌گردد:

به همراه مهره مار نیش مار و دندان مار را به جهت رفع شبهات احتمالی بررسی کنید.

اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور (تاکید میکنیم سرکه کاملا خاص انگور) قرار دهید (حتما به سمت کف صاف مهره مار در کاسه قرار دهید تا حرکت و رقص مهره مار ممکن شود) خواهید دید که همین دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به نیز می‌چسبند! روزگار حرکت کردن و به نیز چسبیدن آنان ممکن از از یکسری دقیقه تا تعدادی ساعت متغیر باشد و این هم به استدلال وضعیت فیزیکی و روحی مار‌ها در دوران جفت گیری می‌باشد.

اما گفته شده می باشد پس از انجام همین آزمایش مهره‌های مار خواص جادویی خود را پاره ای از دست ارائه می کنند (معروف به قهر مهره مار)، ولی خواص اصالت آن تا ابد باقی می ماند به طوری که اگر هزاران توشه هم این تست را اساسی فواصل هنگامی انجام دهید باز همین صحنه خوشگل را خواهید دید.