ترجمه انگلیسی به فارسی

چه کسی رویای حضور در صفحه اول نتایج جستجوی Google به هر زبانی ترجمه انگلیسی به فارسی را نداشته است؟ این کار ممکن است با ایجاد یک سایت وردپرس چند زبانه انجام شود. ترجمه می تواند یک کار دشوار باشد ، اما با استفاده از این راهنمای دقیق ، شما در مورد مزایای چند زبانه ، اینکه چه چیزی و چگونه می توانید این کار را با دستان خود و رایانه شخصی یا لپ تاپ انجام دهید ، یاد خواهید گرفت.

چرا ترجمه وردپرس؟
سلطه جهانی فقط یکی از دلایل آن است. با ترجمه وب سایت وردپرس خود به زبان های دیگر می توانید

بازدید و بازدید کننده بین المللی بیشتری داشته باشید ، که می تواند فروش شما ترجمه انگلیسی به فارسی را افزایش دهد

چند شماره برای پشتیبان گیری از آن:

حتی در میان افرادی که مهارت انگلیسی بالایی دارند ، 60.6٪ ترجیح می دهند به زبان مادری خود در وب گشت و گذار کنند
حدود 90٪ از خریداران آنلاین زبان مادری خود را در صورت وجود انتخاب می کنند
تقریباً 75٪ از کاربران اینترنت ترجیح می دهند اطلاعات محصول را به زبان مادری خود بخوانند
اعتماد و وفاداری مشتریان بین المللی خود را با پشتیبانی چند زبانه ارتقا دهید
یک وب سایت چند زبانه در صورت پشتیبانی از زبان مادری ، حفظ و وفاداری مشتری ترجمه انگلیسی به فارسی را افزایش می دهد ، 74٪ حتی اگر از زبان آنها پشتیبانی کند ، مایل به تمدید خرید خود در وب سایت تجارت الکترونیکی هستند. .

رسانه های بین المللی را جذب کنید
یک رسانه اگر خبری را به زبان اصلی خود در اختیار شما قرار دهد ، با سهولت بیشتری آن را پخش می کند ، که این امر ترجمه انگلیسی به فارسی باعث افزایش بدنام شدن شما در یک کشور جدید با هزینه کمتری برای شما می شود.

موقعیت خود را در نتایج جستجوی Google بهبود بخشید و از رقابت جدا شوید
بسیاری از مکانهایی که در بازارهای انگلیسی زبان اشباع شده اند به زبانهای دیگر نیستند. می توانید به سرعت به زبان دیگری به یک بازیکن مسلط تبدیل شوید. یکی از راه های جذب بازدید به سایت شما تنظیم محتوای خود با محبوب ترین کلمات کلیدی است. اگر ترجمه انگلیسی به فارسی این استراتژی را برای همه زبانها در پیش بگیرید ، شانس خود را برای کسب رتبه بالاتر در نتایج جستجو چندین برابر می کنید.

بسته به صنعت و استراتژی خود یک جعبه لازم را علامت بزنید
اصلی ترین صنایعی که در زمینه ترجمه فعالیت دارند گردشگری ، سایت های آموزش الکترونیکی (زیرا یادگیری آن به زبان مادری آسان تر است) و سایت های تجارت الکترونیکی هستند. سرانجام ، داده های خود را در Google Analytics تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس ترجمه انگلیسی به فارسی تعداد و روند تصمیم گیری کنید.

صادرات محتوای وردپرس
صادرات محتوای شما به وب سایت دیگری موضوعی است که بسیاری از کاربران وردپرس هر از چند گاهی با آن روبرو می شوند. اگر در MySQL تبحر دارید و می دانید پایگاه داده چگونه کار می کند ، برای شما هیچ مشکلی نیست که یک ابزار مدیریت پایگاه داده پیدا کنید و فرازین از آن برای کپی کردن پست ها و صفحات خود استفاده کنید.

اگر MySQL مورد شما نیست ، همیشه یک گزینه برای شما نیز وجود دارد. وارد کننده رسمی وردپرس به شما امکان می دهد پست ها ، صفحات ، نظرات ، برچسب ها و هر آنچه در این بین است را به یک سایت وردپرس دیگر صادر کنید.

صادر کردن محتوا به وب سایت دیگر
نسخه اصلی وردپرس (یعنی بدون نصب پسوند) شامل ویژگی صادرات است. می توانید آن را در فهرست اصلی وردپرس در بخش Tools پیدا کنید. 3 گزینه دارد. اولین گزینه کلیه مطالب از جمله پست ها ، صفحات ، نظرات ، زمینه های سفارشی ، پست های سفارشی ، دسته ها ، اصطلاحات ، منوهای ناوبری و رسانه را بازیابی می کند. گزینه دیگر به شما امکان می دهد فقط مقالات یا صفحات را صادر کنید. شما می توانید آنچه را که باید صادر شود فیلتر کنید و به عنوان مثال ، فقط محتوای وابسته به دسته ها یا نویسندگان خاص را استخراج کنید. اما همچنین ترجمه انگلیسی به فارسی محدوده ای را بین دو تاریخ یا با توجه به وضعیت انتشار انتخاب کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه محتوا را صادر کنید ، با استفاده از دکمه آبی رنگ بارگیری پرونده صادرات ، پرونده صادرات XML را در رایانه خود ذخیره کنید.

وارد کردن محتوا از وب سایت دیگری
اکنون به وب سایتی بروید که میزبان محتوا است ، همان قسمت Tools در منوی اصلی. قابلیت واردات در وردپرس وجود ندارد ، زیرا می خواهد تا حد ممکن در نسخه اصلی خود سبک باشد. از طریق برنامه های افزودنی (افزونه ها) ، با هشت سیستم واردات رسمی از جمله Blogger و Tumblr سازگار می شود. چندین افزونه غیررسمی واردات دیگر نیز موجود است. از آنجا که در حال وارد کردن از وب سایت دیگری در وردپرس ترجمه انگلیسی به فارسی هستیم ، باید نصب کننده وردپرس را نصب کنیم. با بارگیری پسوند WordPress Importer از قسمت Extensions> Add می توانید به صورت دستی این کار را انجام دهید.

یک راه حل راحت تر این است که روی پیوند نصب در بخش وردپرس کلیک کنید. پس از چند ثانیه ، پیوند به Run Importer تغییر می کند. وقتی روی آن کلیک می کنید ، به صفحه وارد شدن هدایت می شوید. در اینجا می توانید فایل XML را که قبلاً بارگیری شده بارگذاری کنید. پس از پیوست فایل XML خود و کلیک بر روی دکمه آبی رنگ ارسال پرونده و وارد کردن ، نویسندگان را به محتوای وارد شده خود اختصاص می دهید. وقتی نویسنده یکسانی در هر دو سایت وردپرس دارید ، یک گزینه بسیار مفید است. سرانجام ، ایجاد حساب جدید برای انتشارات هر نویسنده نیز امکان پذیر است.

این صفحه همچنین گزینه ای برای بارگذاری پیوستها را ارائه می دهد. در صورت انتخاب ، وردپرس سعی می کند هر تصویری را که به پست ها و صفحاتی که وارد می کنید پیوست شود ، وارد کند. با کلیک بر روی ارسال ، محتوای شما به سایت ترجمه انگلیسی به فارسی شما وارد می شود. اکنون صفحات و مقالات خود را بررسی کنید. و همین! تمام اطلاعات پس از واردات کاملاً یکسان خواهند ماند: مقالات و صفحات از تاریخ انتشار یکسانی برخوردار بوده و به همان دسته ها پیوند می خورند.

برخی از نکات بیشتر برای دانستن
اگرچه واردکننده وردپرس برای انتقال محتوا از یک سایت به سایت دیگر بسیار مفید است ، اما اگر می خواهید کل وب سایت خود را انتقال دهید راه حل نیست – زیرا تنظیمات منتقل نمی شوند. در این حالت از روش های دیگری که به انتقال و مهاجرت سایت های وردپرس اختصاص دارد استفاده کنید. همچنین باید بدانید که محدودیت بارگیری فایل وردپرس برای واردکننده وردپرس ترگمان اعمال شده است. این مقدار بارگیری پیش فرض توسط شرکت میزبان شما تعیین می شود. اغلب ، این حد 8 مگابایت است ، اما گاهی حتی 2 مگابایت است. هنگام وارد کردن تعداد زیادی پست و صفحه ترجمه انگلیسی به فارسی، این امر می تواند مشکلاتی ایجاد کند.