پاپسیکل چیست و چگونه تهیه می شود ؟

پاپسیکل یا Popcorns در واقع نوعی بستنی است ، اما مورد امروز ما راجب است که ترکیبی از بستنی ، شکلات و کیک است که برای هدایا و موارد خاص مانند روز ولنتاین ، سالگرد ازدواج یا هدیه کریسمس استفاده می شود. برای تهیه پاپسیکل ، شما باید قالب بستنی سیلیکونی از لوازم قنادی تهیه کنید. این قالب می تواند برای شما بسیار مفید باشد. به راحتی می توانید از انواع مختلف بستنی در داخل این قالب استفاده کنید. مرحله بعدی برای تهیه پاپسیکل تهیه شکلات رنگی است. هرچه بخواهید می توانید تهیه کنید به هر رنگی که می خواهید ، و آخرین مرحله تهیه کیک شکلاتی است که می توانید برای کار راحت از کیک های بسته بندی استفاده کنید.

طرز تهیه پاپسیکل

برای تهیه این بستنی زیبا و خوشمزه ، شما به یک کیک شکلاتی ، مقداری خامه صبحانه ، پودر نارگیل و آجیل نیاز دارید ، مقدار قابل توجهی است و باید برای خمیر بودن کیک کافی باشد.

ابتدا شکلات سفید و شکلات تیره (قبلاً از کاراته استفاده می کردم) را در ظرفی بریزید. به روش بن ماری (حرارت غیرمستقیم) ذوب شوید ، بعد از ذوب شدن کامل شکلات ، آن را از روی حرارت برداشته و روی همه قالبها را با شکلات بپوشانید ، بعد از پوشاندن کامل قالب ، شکلات اضافی را بردارید

وقتی شکلات اضافی بیرون آمد ، آن را داخل فریزر قرار دهید تا بسته شود و بعد از آب بندی ، لایه بعدی شکلات را اضافه کنید. این بار بیشتر کناره های قالب و شکلات را اضافه کرده و در فریزر قرار می دهیم تا بسته شود و اکنون کیک شکلاتی را خرد کرده سپس با خامه ، پودر نارگیل و مقداری مغز مخلوط می کنیم. با یک دست ورز دهید تا خمیر شود.

قالب را از فریزر خارج کرده و یک لایه کیک درون قابلمه بریزید و آن را کاملا با قاشق فشرده کنید ، سپس چوب بستنی را در سوراخ قالب فرو برده و لایه بعدی کیک را دوباره به سینی اضافه کنید و با قاشق فشار دهید. برای داشتن یک سطح کاملا صاف.

در این مرحله ، شکلات ذوب شده را به کیک اضافه می کنیم ، سطح آن را صاف می کنیم و برای نیم ساعت در فریزر قرار می دهیم تا کاملاً بسته شود ، سپس آن را از فریزر برداشته و لبه های قالب و شکلات را جدا می کنیم. پاپسیکل ها را به آرامی از قالب جدا کرده و تزئین کنید.

منبع : https://homecoffee.ir/

پاپسیکل چیست , پاپسیکل چیه , پاپسیکل , پاپسکیل , پاپسیکال , پاپسیکا , پاپیکسل , انواع پاپسیکل , طرز تهیه پاپسیکل چیست , پاپسیکل چیست؟