2021 Ford Bronco طراح دنبال در قدم به قدم از جکی رابینسون از طراحی خودرو

به عنوان یک پسر کوچک, کریس جوان با مدل قوطی کبریت اتومبیل و دایناسور و ارقام. سپس مادر خود را به خانه آورد و داغ چرخ و او نشسته و به خود جلب کرد برای ساعت ها و ساعت.

“ما همسایه آقای فاکس تا به حال یک جگوار XKE کلاسیک قرمز و قهوهای مایل به زرد داخلی و شلبی کبرا سفید بود” جوان گفت:. “من به یاد داشته باشید این روز پاییز برگ در حال سقوط بودند و آن را مانند یک کلاسیک نورمن راکول نقاشی از یک بچه کوچک ایستاده وجود دارد, برگ و باد, فقط در خارج از فیلادلفیا.”

در حال رشد در بیشتر محله یهودی جوان گفت مادر خود را مشغول به کار به عنوان یک مدیر در ایالات متحده خدمات پستی در حالی که پدرش را سوار ماشین با پنجره های رنگی هنگامی که او رفت و به وزارت دفاع ،

“من به یاد داشته باشید به عنوان یک کودک پستچی آمد و من به او گفتم من می خواستم به یک طراح خودرو” جوان گفت:. “در آن زمان من یک ریاضی فرد است. من ترجیح طراحی و رسم کنید. و پستچی گفت: ‘آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برای دریافت به که ؟ ممکن است آن را واقعا سخت را برای شما.’ او یادآوری میکند نه بسیاری از مردم انجام این کار است. من گفتم من که قرار بود به آن را انجام دهد به هر حال.”

جوان نمی دانم در آن زمان در مورد کار از اواخر McKinley تامپسون جونیور, اولین بار, سیاه, خودکار طراح در فورد و مردی را به خود جلب کرد اول از طرح Ford Bronco. تا همین اواخر بسیاری از مردم بود.

اما تامپسون گذاشته یک مسیر برای نسل های بعد مانند جوان که در حال حاضر یک طراح, هم, و, که سه سال را صرف کار بر روی توسن تیم با تمرکز بر توسن اسپرت — که اولین آن به عنوان بخشی از توسن خانواده در روز دوشنبه خواهد بود و برای اولین بار به فروش رفته و در پایان این سال است.

غیر متعارف راه اندازی آغاز می شود که در 8 p. m. شامل سه جداگانه ویدئوها پخش فقط بعد از ساعت در ABC, ESPN و کانال جغرافیایی ملی و همچنین یوتیوب. آن را نشانه بازگشت از یک SUV ساخته شده از سال 1966 تا 1996.

“مردم به دنبال چیزی به افتراق خود گفت:” جوان که شروع به کار در خودرو, مرمت به عنوان یک استون مارتین شاگرد در کانکتیکات که بعدا شامل کار بر روی جگوار و پورشه. “توسن دارای سابقه غنی و آن را فورا قابل تشخیص است.”

بیش از دهه گذشته او در طراحی داخلی فورد موستانگ لینکلن کانتیننتال لینکلن MKZ و Lincoln Navigator — کدام یک مصرف کننده نسبت به “رانندگی La-Z-Boy پایین اتوبان” پس از صرف $100,000 در آن است.

بیشتر: فورد سلاح مخفی دارای شور و شوق برای باتری و آمد از ناسا

بیشتر: Detroit Symphony ایجاد موسیقی هشدار برای لینکلن جدید هوانورد SUV

بیشتر: GM بی سر و صدا کمک شرکت راه اندازی یک خط مونتاژ پس از تماس سرد

جوان, 48, از سوتهفیلد متخصص در “تجربه کاربر” و یا آنچه که به عنوان شناخته شده UX در این صنعت است. او به نظر می رسد در نحوه تعامل مردم با وسایل نقلیه داشتن به دست آورده مدرک کارشناسی را در هنرهای زیبا و طراحی صنعتی در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان کالج مطالعات خلاق در دیترویت و دانشگاه بریدج در کانکتیکات.

او شگفتی گاهی اوقات به همین دلیل او آموخته هرگز در هر برنامه تخصصی که برای اولین بار طرح اصلی 1966 توسن شد کار تامپسون.

“این یک نگاه اجمالی از گذشته مردم نمی دانند” جوان گفت:. “این مهم است تا مردم بدانند همه کمک می کند. با این همه در رفتن با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تلاش های این معنا نیست که فقط در حال حمله هنگامی که شما بیرون رفتن از درب بلکه گرفتن اعتبار برای چیزهایی که شما انجام داده ایم.”

پیشگامانه شور

آن را به عنوان معلوم چند نفر در داخل و یا خارج از صنعت خودرو جشن تامپسون در نقش فورد تا همین اواخر.

“ما در بر داشت اولین طراحی توسن و آن را امضا کردند گفت:” تد رایان فورد بایگان و میراث نام تجاری مدیر. “ما شروع به گوگل و ما مثل صبر کنید این یک McKinley تامپسون. این یک کشف است. او طراح توسن اما او در اولین طرح. او پیشگامانه در شور و شوق خود را برای طراحی. او رفت و به کار در موستانگ, توسن, فورد کامیون و T-Bird.”

تامپسون خدمت در طول جنگ جهانی دوم در ارتش سپاه مهندسین و سپس برنده ملی مسابقه طراحی اسپانسر شده از طرف Motor Trend magazine که شامل یک بورس تحصیلی به کالج مرکز هنر طراحی در جنوب کالیفرنیا.

موتور روند مسابقه برگزار شد و در سال 1953 بود به نام “از خواب به تخته رسم؟”

فورد به استخدام او در سال 1956 پس از دیدن او چشمگیر, نمونه کارها.

“فکر می کنم Lincoln Continental Mark I. آن خون جدید از طراحان. تامپسون در آمد و در پایان از باله عصر و دیدم یک انتقال به Broncos و ورزشی اتومبیل. جهان براون در برابر هیئت آموزش و پرورش ادغام ورزش محبوب با جکی رابینسون و به آرامی شهرستانها آغاز شد به ادغام” رایان گفت.

“مک تامپسون بود که فورد طراح که مشغول به کار در این توسن پروژه همراه با دیگر طراحان,” او گفت:. “(اما) او کسی است که به قلم اولین طرح که به عنوان مدل پایه رفتن به جلو از سال 1963.”

مت اندرسون متصدی حمل و نقل در موزه هنری فورد گفت: “مک کینلی تامپسون کاملا شکست رنگ مانع در دیترویت در نظر گرفتن به یک خودرو استودیو طراحی. او پیوست شرکت فورد موتور فقط پس از رزا پارکس در زمان ایستادن در اتوبوس مونتگمری.”

که در اتوبوس نشسته زنگ زده در ذخیره سازی ریخته تا زمانی که هنری فورد موزه به دست آورد و آن را در سال 2001 و بازسازی آن. اتوبوس در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در دیربورن.

بیشتر: فورد طراح, دختر, رنگی خود را محرمانه توسن طرح — و آن را موجب یک ایده

بیشتر: یک خودرو رنگ پروژه های شجاع حس سبک, ‘بی تکلف’ اعتماد به نفس

بیشتر: فورد اعلام جنگ با همه جدید توسن به عنوان جیپ مخاصم تقاضا خوشه

تامپسون تصویر خواهد شد بخشی از یک نمایشگاه خودرو در دیترویت موسسه هنر برنامه ریزی شده برای اجرا از اواسط نوامبر تا ژوئن 2021 است که نور افکن 12 خودرو و یک سری از نقشه ها از سال 1950 تا سال 2020 است.

“بسیاری از ما مهم طراحان underrecognized. کار خود را نشان داده نشده است publicly. با ما زندگی می کنند کار خود را به صورت ناشناس گفت:” بنیامین کلمن, دانشیار متصدی برای هنر آمریکایی در قطر.

“یکی از دلایل به کوه نشان می دهد در مورد طراحی خودرو است که بسیاری در این زمینه دریافت نکرده عمومی و یا محبوب برای به رسمیت شناختن زیبایی از کار خود را,” او گفت:. “یکی از اهداف من این است که بر چه خلاق و تجربی فرایند طراحی یک ماشین است.”

دیترویت شده است قلب نوآوری برای 150 سال گفت: Joel سنگ ارشد متصدی در دیترویت تاریخی جامعه است.

“افرادی که در انجام کارهای بزرگ رفته اند به طور کامل به رسمیت شناخته نشده است,” او گفت:. “هزاران نفر از داستان است.”

تامپسون سرپرستی یک نمایشگاه از آثار سیاه طراحان خودرو در سال 1979 “در تلاش برای روشنگری و ایجاد انگیزه در جوانان در امکانات حرفه ای در طراحی” با توجه به مواد از فورد بایگانی.

“او می خواست به پرداخت آن به جلو” رایان گفت.

‘بیشتر یاد’

تامپسون که بازنشسته از فورد در سال 1984 و درگذشت در سال 2006 در میان پروژه های خود را “نور وظیفه کابین جلو کامیون چند مفهوم طرح به زودی به شود فورد موستانگ و افسانه ای فورد GT40. تامپسون نیز مشغول به کار در فضای مربوط به اینده-سن فورد Gyron دو چرخ ماشین مفهومی است که بر روی صفحه نمایش در قرن پیشرفت نمایشگاه در فورد برجک در سال 1961” با توجه به فورد archives.

McKinley تامپسون در نهایت تبدیل به یکی از این طراحان است که کار مطالعه در کلاس درس گفت: طراحی خودرو مشاور اریک شریف, استاد تامپسون alma mater. “او کمک به ایجاد یکی از نمادین ترین SUV طرح تا کنون تصور می شد.”

مردم اغلب با الهام از آنچه آنها را ببینید و آنچه را که آنها می شنوند و این امتیاز به چه نوآوری اتفاق می افتد گفت: ملیسا Bradley یک کسب و کار استاد در دانشگاه جورج تاون. “من می خواهم تصور کنید وجود دارد بسیاری از مردم مانند یک کریس جوان نشسته در شرکت های بزرگ امریکا در حال حاضر به جایی که آنها هستند و آگاه از بار بزرگ و افتخار … ادامه میراثی که تاریخ ساخته شده است.”

تعداد کمی از مردم متوجه چراغ اول اختراع شد توسط یک تاجر گرت مورگان تعداد در سال 1923 او اشاره کرد. مورگان که شروع کار خود را با یک مدرسه ابتدایی آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه دوخت مکانیک اختراع قابل توجه دیگر اختراعات.

ناظران صنعت گفت: کمتر شناخته شده متفکرین مانند مک کینلی تامپسون در حال یادآور کارن Johnson, ریاضیدان برجسته در اسکار-نامزد دریافت جایزه فیلم “چهره های پنهان” است که به تصویر کشیده شده یک گروه از زنان در ناسا که نقش های کلیدی در برنامه های فضایی.

“خودرو به ما خیلی در نوع مانند فضای برنامه” کریس جوان گفت. “من بسیار خوش شانس به انجام آنچه که من انجام. شما کسی خوشحال, دادن کسی کمی از شادی مثل موسیقی است.”

تماس با قمر دیوار هوارد در 313-222-6512 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @phoebesaid. ادامه مطلب فورد و ثبت نام برای خبرنامه خودرو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *