مطالعه کتاب زبان انگلیسی در دوران کرونا

از آنجا که ویروس کرونا در سراسر جهان گسترش یافته و قرنطینه منازل در اکثر جوامع به روشی برای زندگی تبدیل شده است ، مطالعه کتاب به یکی از اصلی ترین گزینه های اکثر مردم جهان برای گذراندن اوقات فراغت و مبارزه با افسردگی تبدیل شده است. بوده است. آمار نشان می دهد که امروزه مردم دانلود کتاب زبان انگلیسی انجام داده و می خوانند و میزان مطالعه در طول روز افزایش یافته است ، اما اکثر کارشناسان معتقدند که این روند پس از برداشتن تاج نهایی ادامه نخواهد یافت.

کتاب آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

اکثر محققان در حال حاضر به دنبال راه هایی برای علاقه مند کردن مردم به کتاب پس از قرنطینه هستند. پیوتر کوالسکی ، نویسنده و محقق در دانشگاه مورداک استرالیا ، از آن دسته افرادی است که می خواهد مردم بعد از کرونا علاقه مند به مطالعه کتاب باشند. برای این منظور ، او چندین راه حل عملی دارد که نوعی تمرین روزانه است:

با کتاب آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد آنچه را که از قرنطینه آموخته اید یادداشت کنید. در طول اقامت در خانه ، باید زمانی را که بیشترین کتاب را خوانده اید ، ثبت کنید تا بتوانید بهتر درباره دوره بعد از قرنطینه تصمیم بگیرید. حتی دانلود کتاب زبان انگلیسی در مناطق خاصی از خانه که در آن تحصیل می کنید علامت گذاری کنید. این به شما یادآوری می کند که شما یک روز پس از قرنطینه در حال مطالعه کتاب هستید.

با کتاب آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد مطالعه را به عادت خود تبدیل کنید. از نظر بسیاری ، زندگی در قرنطینه مانند جنگ با زمان و انرژی است و برای کتاب و تلویزیون اهمیت زیادی ندارد. بهتر است همه مباحث را کنار بگذارید و زمان خاصی را برای کتاب اختصاص دهید. فقط در این صورت است که می توانید عادت ایجاد کرده و آن را در دوره پس از قرنطینه ادامه دهید.

 

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

تعادل بین قدیم و جدید با بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان. آمارها نشان می دهد قرنطینه حتی عادات مطالعه دوستداران کتاب را نیز تغییر داده است. امروزه به دلیل شرایط کرونر مجبور به خرید یا قرض گرفتن کتاب الکترونیکی هستند. اما به یاد داشته باشید که باید بین کتاب های الکترونیکی و چاپ تعادل برقرار کنید ، زیرا بعد از کرونا دیگر نیازی به خواندن کتاب های الکترونیکی نیست.

همزمان سه یا چهار کتاب بخوانید. ثابت شده است که دانلود کتاب زبان انگلیسی و خواندن ژانرهای مختلف همزمان انگیزه را برای ادامه مطالعه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان افزایش می دهد. بسیاری از علاقه مندان دانلود کتاب زبان انگلیسی، صبح یک کتاب می خوانند و ظهر ، عصر و عصر کتاب های دیگر را امتحان می کنند. تنوع در خواندن کتاب برای ادامه مطالعه کتاب ضروری است.

از ترک کتاب پشیمان نیستید. سندرم اتمام یک کتاب و مراجعه به کتاب دیگر قبل از کرونا نیز بسیار شایع بود. سعی کنید این بیماری را درمان کنید. تکمیل بسیاری از کتاب ها نیز هنر بزرگی نیست. از گذاشتن زیاد کتاب پشیمان نشوید. هر وقت احساس کردید محتوای کتاب شما را راضی نمی کند ، بلافاصله آن را رها کرده و کتاب دیگری را شروع کنید.

کتاب های صوتی را نیز امتحان کنید. سعی کنید از انواع و قالبهای مختلف کتاب استفاده کنید تا نوعی تنوع برای خواندن ایجاد کنید. بعضی اوقات ، وقتی از خواندن کتاب های چاپی خسته شدید ، از وسایل الکترونیکی استفاده کنید و اگر اصلاً از مطالعه کتاب خسته شده اید ، به گوش دادن به کتاب ها بپردازید. جابجایی قالب کتاب بین کتابفروشی ها بسیار معمول است.

دانلود کتاب خودآموز زبان انگلیسی

اشتراک گاهی کار می کند. ممکن است به دلیل شرایط اقتصادی پرداخت هزینه اشتراک سایت ها یا کتابخانه های آنلاین برای همه امکان پذیر نباشد به همین خاطر دانلود کتاب زبان انگلیسی به صورت رایگان و دانلود کتاب خودآموز زبان انگلیسی را انجام می دهند اما کمترین هزینه اشتراک منظم به شما یادآوری می کند که دانلود کتاب خودآموز زبان انگلیسی و خواندن کتاب یکی از کارهای روزمره شماست و باید این کار را ادامه دهید.

برای اطلاعات بیشتر دانلود کتاب انگلیسی اینجا کلیک کنید.

تمرینات 5 دقیقه ای در کتاب. تمرینات و ورزش های 5 دقیقه ای این روزها در بسیاری از شبکه های تلویزیونی و مجازی به امری عادی تبدیل شده است که البته این امر برای کتاب ها نیز نادر است. تمرین 5 دقیقه ای کتابخوانی خود را در ساعات مشخص ایجاد کنید و هر روز ادامه دهید. این دقایق قطعاً در روزهای آینده بیشتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید