2 فورد گیاهان را ببینید تغییرات بزرگ در حالی که بسیاری از نیروی کار رفته است

صدای سکوت است نه آرامش به دبی Manzano, گیاه, مدیر, Dearborn, کامیون, گیاه می سازد که امریکا پرفروشترین فورد F-150.

“آرام کارخانه احساس وحشتناک,” او گفت: به تازگی.

اما وقتی که می آید زمان به یک دگرگونی بزرگ در حال حرکت از تولید یک مدل وانت به دوباره طراحی کامیون — خودرو گیاهان تعطیل برای حداقل دو هفته و ارسال تقریبا همه از حقوق و مزایای خود و ساعتی کارگران تولید خانه “تابستان” ،

این دوره زمانی است که معجزه اتفاق می افتد در پشت صحنه. برای 2021 F-150 که تایید Kelli Felker فورد جهانی تولید و نیروی کار مدیر ارتباطات خاموش شدن دوره خواهد بود:

  • سپتامبر. 7 سپتامبر. 21 در دیربورن کامیون
  • Oct. 12 Oct. 26 در شهر کانزاس کارخانه مونتاژ در Claycomo میسوری

این وضعیت نه کاملا مانند الف ها بابا نوئل در کریسمس اما تقریبا.

در حالی که 1,300 کارگران ممکن است جریان به کارخانه در یک شیفت در یک کارخانه فورد در طول معمولی تولید, چرخه, آن اعداد کوچک به شاید 10% به عنوان مواد گرداننده در آمده به جعبه قطعات مورد استفاده برای ساخت مدل قدیمی تر F-150 به کشتی به نمایندگی تعمیر فروشگاه ها و مغازه های بدن. جدید چراغهای کوره دنده شیفت و بیشتر خواهد شد به گیاهان است.

تجار ماهر و زنان — برق pipefitters, millwrights و تعمیر ماشین کارگران آمده در به روز رسانی تجهیزات و تعمیر ماشین آلات فرسوده. مهندسین را بررسی ارگونومی از خط تولید. بهداشت و ایمنی مانیتور در سایت خواهد شد. همه چیز در حال بازرسی به روز شد.

در حالی که 2021 یک طراحی مجدد اساسی اولیه تغییرات منعکس شده در فضای داخلی لوکس با نمایشی لمس است که ایجاد راحت تر کار و زندگی در فضا است.

قیمت جدید F-150 منتشر نشده. و جزئیات مربوط به اسب بخار و ظرفیت بکسل در دسترس خواهد بود در تاریخ بعد فورد گفت.

در حال حاضر F-150 قیمت شروع می شود در $28,745 و بیش از $75,000. متوسط F-سری هزینه است $51,585

در خطر

صاف تولید انتقال است بسیار مهم برای autoworkers خودرو شرکت و خریداران خودرو.

“F-150 در حال رفتن به راه اندازی در دو نیروگاه که به ما می دهد یک فرصت برای اجرا فعلی ما F-150 در حالی که ما تا سطح شیب دار یکی از جدید” جیم فارلی افسر ارشد عامل گفته تحلیلگران دویچه بانک در 10 ژوئن. “ما واقعا در شکل خوب است.”

زمانی که یک محصول جدید راه اندازی می رود حق فورد ساخت و فروش و ارائه وسایل نقلیه بیشتر سرعت — بدون سردرد و اتحادیه کارگران بزرگتر سود های چک در پایان سال است. زمانی که همه چیز نمی رویم هموار خب این همه بد برای همه.

“شیکاگو راه اندازی در سال گذشته یک استارک یادآوری به ماندن لیزر متمرکز” Farley گفت. “ما باید برای جلوگیری از همزمان فورد و لینکلن راه اندازی در همان کارخانه ما نیاز به استفاده از خاموش شدن دوره برای حل مهندسی و بهبود عرضه ما آمادگی.”

آن را نیز یک بار برای شناسایی مشکلات در پیش از تولید نمونه اولیه خودرو و پیدا کردن راه حل های که Farley, اشاره اتفاق نمی افتد با فورد اکسپلورر یا لینکلن هوانورد راه اندازی در سال 2019. مشکلات در شیکاگو کارخانه مونتاژ شده است در طول شش ماه گذشته به عنوان درس آموخته است. آنها نقش کلیدی در ناامید کننده درآمد. به طور غیر منتظره بالا گارانتی هزینه ها نیز به این مشکلات مالی است.

در سال 2019 فورد حمل هزاران سال 2020 فورد کاشفان و لینکلن هوانورد توسط کامیون از شیکاگو کارخانه به آن تخت سنگ کارخانه جنوبی از دیترویت به عنوان کارگران به شدت در تلاش برای شناسایی و رفع یک سری از مشکلات پیچیده در حد انتظار Suv ها. برخی از وسایل نقلیه بودند به یاد می آورد از جمله از فروشنده ،

هزینه مشکلات کاهش فروش از محصولات جدید است. هوانورد قیمت شروع در $51,100. کاشفان محدوده از $36,675 به $58,250.

“کلاس جهانی”

هیچ کس می خواهد برای دیدن بیشتر اشتباهات.

“ما در حال برگزاری خودمان پاسخگو برای کلاس جهانی اعدام” Farley گفت.

بیشتر: وانت عشق امریکا معتاد حاضر به قربانی الکل و قهوه و …

بیشتر: فورد فقط نشان داد 2021 F-150: چرا این مدل جدید متفاوت است

بیشتر: 2021 فورد F-150 ویژگی ها و فن آوری با هدف لذت صاحبان و استامپ رقابت

آنچه در اصل برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئیه دگرگونی کشیده به سقوط به دلیل از دو ماه صنعت shutdown در پاسخ به کوروناویروس. بنابراین تابستانی برای UAW خانواده و حقوق و مزایای کارگران در گیاهان شده و تاخیر بیش از حد.

“ما UAW-فورد اعضای هیجان زده می شود بخشی از این دگرگونی است. آنها به دنبال به جلو به یک بازی بسیار موفق راه اندازی” گفت: Brian Rothenberg, UAW سخنگوی. “UAW-فورد اعضای مفتخریم که F-150 محصول است که پرفروش ترین وانت در جهان است.”

این شرکت به فروش می رساند 900,000 به 1 میلیون F-150 وانت در هر سال. فورد مدیران به طور معمول توجه داشته باشید که یک کامیون می آید خط مونتاژ هر 53 ثانیه و یا پس. Manzano, گیاه, مدیر, نقش, آن را امن با “بهتر از هر 60 ثانیه است.”

آخرین پنج شنبه, بازیگر Denis Leary میزبانی آنلاین-تنها نشان از 2021 F-150.

بیشتر: فورد موتور می کشد تبلیغات رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از Facebook تحریم

در حالی که برخی از محصول جدید راه اندازی می تواند فوق العاده پیچیده فورد انتظار ندارد هیچ شگفتی یا سکسکه در آن کامیون جدید.

جان ساونا فورد رئیس جمهور آمریکای شمالی تولید گفت: مطبوعات آزاد در اواخر روز دوشنبه “ما با اعتماد به نفس در توانایی مردان و زنان در دیربورن کارخانه کامیون و, کانزاس, شهرستان کارخانه مونتاژ به ساخت F-150 با کیفیت است.”

تماس با قمر دیوار هوارد در 313-222-6512 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @phoebesaid. ادامه مطلب فورد و ثبت نام برای خبرنامه خودرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *