دانلود کتاب از آمازون با KINDLE fire

معرفی سایت دانلود کتاب آمازون

در سال 2007 , کمپانی تجارت اینترنتی آمازون خواننده کتاب الکترونیکی  399 دلار به اسم Kindle را معرفی کرد . کیندل او‌لین وسیله منحصر به فرد کتابخوان کتاب الکترونیکی بود که واقعاً رقیب چندانی نداشت. ولی چندان تقاضایی برای دانلود کتاب از آمازون و مطالعه کتاب بر روی کیندل خوان وجود نداشت.

مزیت های دانلود کتاب از آمازون

آمازون دو مزیت مشخص و معلوم نسبت به سایر سایت های دانلود کتاب های الکترونیکی دارا است . او‌لین مورد این است که‌ نرم افزار Kindle را برای یک دست کردن سایت دانلود کتاب آمازون پیاده سازی نموده است . Amazon . com صاحبخانه بیش تر از یک میلیون کتاب در قالب الکترونیکی است . از‌ آنجا‌که Kindle قایب حمل است , میتوانید فارغ از اتصال دستگاه به رایانه همراه به سایت دانلود کتاب آمازون دسترسی پیدا نمائید . می‌توانید یک کتاب بخرید یا این که در ورژن الکترونیکی یک خبرنامه در آمازون مشترک گردید و آن را مستقیماً در کیندل دانلود نمائید . مزیت دوم این است که آمازون مشتری متعددی داراست . هر دو دلیل منجر می گردند که Kindle بی رقیب باشد.

مزیت استفاده از kindle در دانلود کتاب از آمازون

چرا در وهله اولیه میخواهید از کتابخوان الکترونیکی را از آمازون دانلود کنید؟ یک عامل این است که یک خواننده کتاب الکترونیکی قادر است بخش اعظمی از کتاب ها را در خویش جای دهد . 69 $ Kindle , یک نرم افزار کیندل خوان آمازون , می‌تواند تا 1400 تیتر ( کتاب , خبرنامه , روزنامه و بلاگ ) در حافظه خود نگه داری کند. [منبع : آمازون] . مدلهای جدیدتر قابلیت و امکان اتصال WiFi را هم دارا هستند .مدلهای مو جود امروزه فاقد اسلات کارت جافظه میباشند , ولی نوع های Kindle جدید 2 یا  4 گیگابایت فضای ذخیره سازی میباشند و همینطور دانلود کتاب از Amazon هم کل کتابخانه شما‌ را در ابر ذخیره می نماید و به شما قابلیت و امکان می‌دهد عنوان ها را د صورت تمایل دوباره دانلود و مطالعه نمایید.

حافظه بالای کیندل باعث می شود که شما برای مطالعه در سفر از کتاب چاپی بی نیاز باشید. با یک کیندل , دیگر نیاز نیست نگران بسته بندی کتابهای سنگین وزن در چمدان های خویش باشید تا به صورت کلی مهاجرت خویش را سخت نمایید . یک کیندل صرفا قادر است بیش تر از عنوان ها کافی برای نگه داشتن شما در اختیار داشته باشد . و در صورتی تصمیم دارید که میخواهید یک چیز به طور کامل متعدد در میانه مسافرت خویش داشته باشید ( تا‌وقتی‌که در آمریکا یا این که سرزمین دیگری میباشید که آمازون سرویس ها خویش را برای کیندل میان المللی ارائه میدهد ) , مدام میتوانید از Kindle برای دسترسی به دکان آمازون و یک کتاب نو بخرید.

دیگر مزیت های کیندل در دانلود کتاب از آمازون

کیندل همینطور عملکردهای متفاوتی داراست که ممکن است هنگام مطالعه آنها‌را موثر بدانید . می‌توانید یک صفحه را نشانه گذاری نمایید , تعیین نوشته یا این که چه بسا یادداشت ها را در هنگام قرائت تایپ نمایید . با وجود این خصوصیات , Kindle این قابلیت را داراست که مطالعه کتاب های کیندل جایگزین مطالعه طاقت فرسای  کتاب های چاپی شود. چیزی که احتمالاً بخش اعظمی از دانشجوها از آن استقبال می نمایند . در حالی که آن ها دیگر نمی توانند یک ورژن چاپ شده از یک کتاب درسی را در پایان مطالعه کنند.دیگر نیازی به تنظیم کوله پشتی پر‌از کتاب های سنگین وزن نیست . بنابراین دانلود کتاب از آمازون یک راه حل عالی برای فرار از دردسر های کتاب های چاپی است.

در سطح بعدی نگاهی با جزییات بیشتر به کیندل خوا‌هیم انداخت .
کیندل چندین از دستگاه های قابل حمل کتاب الکترونیکی قابل حمل با اندروید است که بوسیله آمازون ساخته شده و کاربران را برای مطالعه و خرید کتاب بیشتر ترغیب میکند. دستگاه های با اهمیت Kindle Amazon در رتبه نخستین با دستگاه های کتاب الکترونیکی شبیه مثل Barnes & Noble ‘ s Nook رقابت می نمایند , در حالی که توسعه یافته Kindle Fire با دستگاه های گوشی مثل کامپیوتر های لوحی بر طبق Android و iPad  اپل رقابت داراست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *