خرید بهترین ماژیک وایت برد

موارد استفاده ازبهترین ماژیک وایت برد و اهمیت خرید آن

Magic Whiteboard بهترین ماژیک وایت برد ابزار نوشتن بسیار مهمی است که امروزه در همه جا استفاده می شود ، از کنفرانس ها و جلسات شرکتی گرفته تا کلاس های مدرسه ، و ابزارهای بسیار متنوعی هستند ، به همین دلیل است که تنوع این ابزارها بسیار عالی است. در حالی که ممکن است اکثر خریداران این وسیله را بسیار ساده و خاص نبینند ، ما در این مقاله ثابت خواهیم کرد که اینگونه نیست و شما باید نکات بسیار مهمی را در نظر بگیرید تا Magic Whiteboard از عملکرد بسیار خوبی برخوردار باشد. برای اکتشاف این نکات با ما همراه شوید.
نکاتی در مورد خرید یک تخته سفید جادویی

در این بخش عوامل مؤثر و تعیین کننده تعیین کننده کیفیت و جادوی وایت برد را بررسی خواهیم کرد که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.

جوهر بهترین ماژیک وایت برد:

جوهر جادویی جوهر سفید بهترین ماژیک وایت برد باید دارای چندین خاصیت باشد که عبارتند از:

باید رنگی باشد به گونه ای که به راحتی می توان آنچه را که روی تخته سفید نوشته شده است مشاهده کرد و چشمان بیننده را خسته و ضعیف نمی کند.

بسیار مهم است که جوهر بهترین ماژیک وایت برد زودرس خشک نشود ، به طوری که اگر درب جادو به طور تصادفی بسته نشود ، به سرعت خشک نمی شود (بین 3 تا 48 ساعت ، قدرت جادوی مختلف).

نوشتن روی تخته به سرعت خشک می شود ، بنابراین جوهر باید به گونه ای باشد که خیلی طولانی خیس نشود ، زیرا هرچه سریعتر خشک شود (حداکثر 3 ثانیه) ، راحت تر می توان نوشتن را از تخته سفید جدا کرد.
توجه:

یکی دیگر از فاکتورهای مهم که روی کیفیت نوشتن شما با Magic Whiteboard تأثیر می گذارد نوع نکته آن است که معمولاً سه نوع است. گرد ، مسطح و نوک یا جمع و جور بهترین ماژیک وایت برد است و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند که شما باید طبق هدف خود خریداری کنید.

از نوع Major برای نوشتن های معمولی استفاده می شود که در طول روز انجام می شود و ضخامت نوشته بیشتر است ، که برای کلاس های بزرگ یا اتاق های بزرگ مناسب تر است زیرا نوشته های بزرگتر بهتر دیده می شوند.

نوع headboard ضخامت متن کمتری ایجاد می کند و معمولاً برای مهندسین مناسب است که اشکال مختلف یا کلاس های خوشنویسی را ترسیم کنند که می خواهند یک خوشنویسی زیبا ایجاد کنند. .

نوعی تیز یا جمع و جور که توسط کانال پلاستیکی یا فلزی احاطه شده است و شکل آن را بهتر حفظ کرده و با گذشت زمان محو نمی شود ، اما از طرف دیگر بر روی تخته سفید بهترین ماژیک وایت برد اثر فرسایش بیشتری دارد.

ماژیک وایت برد شیدکو از جمله پرفروشترین  و بهترین ماژیک وایت برد می باشد. این ماژیک دارای 4 رنگ قرمز ، سبز ، سیاه و آبی است. از ویژگی های این محصول می توان به گرد و نمد بودن جنس آن و اشاره کرد. همچنین این ماژیک قابلیت شستشو دارد اما قابلیت شارژ ندارد. ماژیک وایت برد شیدکو محصول ایران ، دارای کیفیت رنگی بالا می باشد. همچنین از لحاظ قیمت خیلی بصرفه است. به همین دلیل ماژیک شیدکو از جمله برندهای پرفروش در ایران می باشد. سایت پرفروشترین خرید بهترین ماژیک وایت برد شیدکو را به شما پیشنهاد میکند.

منبع: سایت پرفروشترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *