بهترین ماشین ظرفشویی

در حالی که کلیه ما می دانیم که بایستی هر از گهگاه دستگاه‌های قهوه , اجاق‌گاز و کانترهای خویش را پاک کنیم , به تدریج به پاک کردن بهترین ماشین ظرفشویی میپنداریم . در حالی که باقی‌مانده مواد شیمیایی مو جود ماشین ظرفشویی ممکن است سبب ساز تولید میکروب و بوی نامطبوعی شود .

به نقل از بست رویو , فرارو درپی نوشت : «اگرچه ممکن است نظافت کردن ماشین ظرفشویی به دور از تصور باشد ولی موضوع دارای اهمیت این است که ماشین‌های ظرفشویی می توانند کاملاً مبهوت و آلوده و کثیف شوند – چه بسا با وجود آب گرم و مواد شوینده‌ای که دائماً در آن جریان دارا‌هستند . چه بسا باقی‌مانده مواد شیمیایی جان دار ماشین ظرفشویی ممکن است سبب ساز تولید میکروب و بوی نامطبوعی شود . در حالی که تمامی ما میدانیم که می بایست هر از گهگاه دستگاه‌های قهوه , اجاق و کانتر‌های خویش را منزه کنیم , به تدریج به پاک کردن دستگاه‌های پاک کننده خویش فکر میکنیم . خوشبختانه نظافت کردن بهترین ماشین ظرفشویی با وسایلی که در انبار یا این که آشپزخانه دارید محدود می شود : سرکه و جوش شیرین .

۱ . بهترین ماشین ظرفشویی خویش را با سرکه پاک نمائید

مطمئنا در رابطه فواید و خاصیت سرکه سیب مضاعف خوانده اید , درین فرمان نیز شما به سرکه سپید نیاز خواهید داشت . اگر‌چه هفته یک فنجان یا این که ظرف منحصربه‌فرد بهترین ماشین ظرفشویی را با سرکه سپید مالامال فرمائید و آن را در بالاترین قفسه دستگاه خویش قرار دهید . ماشین ظرفشویی خالی و غیر خالی را روی گرم‌ترین وضعیت تهیه و تنظیم نمائید – این عمل به سرکه اذن می دهد تا همه بو‌های نا مطبوع را جذب کرده و از در بین غالب شود . سرکه به نحوه عجیبی قابض و اسیدی است , که‌این خواص سبب می گردد ماده خیر برای از دربین بردن آلودگی‌ها در بخش اعظم اسباب خانگی شود ( همینطور می توانید از آن در بهترین ماشین ظرفشویی هم به کار گیری فرمایید ) . یک بطری اسپری را با سرکه لبریز فرمایید و درون دستگاه خویش را میان شستشو‌ها برای درخشش طولانی و نظافت کردن اسپری فرمائید .

۲ . بهترین ماشین ظرفشویی خویش را با جوش شیرین منزه فرمائید

احتمالا قبلاً از جوش شیرین برای دفع سموم و آفات استعمال کرده باشید . این ماده قلیایی ایمن و ملایم است که در از فی مابین بردن باقی مانده‌های به یاد ماندنی مواد غذایی دوچندان ارتفاع میکشد . یک فنجان جوش شیرین را در پایین‌ترین قفسه ماشین ظرفشویی خویش بریزید و بهترین ماشین ظرفشویی را بر روی گرم‌ترین وضعیت تهیه نمائید که شستشو را انجام دهد . این عمل را بخصوص وقتی که لکه‌ها یا این که بوی نامطبوعی موجود هست تکرار نمائید . برای تمیزکاری مازاد , ۲ فنجان جوش شیرین را با ۳ قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن در یک ظرف ترکیب نمائید تا یک قوام نظیر خمیر تولید شود .

به مقدار یک قاشق مرباخوری از این ماده را روی ورقه پوستی ریخته و بگذارید یکسری ساعت کم آب شود . آن گاه آن را در نصیب زیر ماشین ظرفشویی خویش ریخته و دستگاه را روی آب گرم و در حالی که خالی است تهیه و تنظیم فرمایید . برای تولید رایحه‌ای تازه‌تر , یکسری قطره از روغن اضطراری را به ترکیب بیش تر فرمایید .

نکات مازاد در نظافت کردن بهترین ماشین ظرفشویی

تخلیه , بار‌ها و بار‌ها بهترین ماشین ظرفشویی را بررسی نمائید تا اطمینان پیدا فرمائید که یک مدل از مواد ناخالص و ما‌نده مواد غذایی در دستگاه وجود نداشته باشد .

قبلی از روشن کردن بهترین ماشین ظرفشویی حتماً زباله‌های ظروف غذایی را منزه فرمایید . این خویش یکی عامل ها با اهمیت در تولید بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی است که می تواند موجب ساخت آلودگی نیز شود , بدین ترتیب در‌حالتی که مانده مواد غذایی آکنده‌از مواد بد عطر باشند , ماشین ظرفشویی هم ممکن است بوی نامطبوعی به خویش بگیرد . دیگر زمان آن رسیده است که از پیدایش چنین مشکلی خودداری کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *